O nás

Jsme budoucnost

"V každém období nás ovlivňují různé vlivy. Může to být osoba, může to být barva nebo textura, vždy závisí na tom, čím jsem oslněn."

O nás

Záleží nám na nadčasovém designu, udržitelné kvalitě a ekologickém povědomí.

Společnost NOVACOLOR se poprvé představila českém trhu v roce 2007, kdy prezentovala své hlavní produktové řady: DUNE, SWAHILI, ANIMAMUNDI, TEODORICO, MARMORINO KS, ERA VENEZIANA.

Od té doby se produktová nabídka neustále rozšiřovala dle trendů trhu. Objevila se linka ARCH+, která otevírá nové možnosti pro moderní zdobení prostor v industriálním stylu a dále dekorativní materiály na bázi chemické reakce s oxidačním účinkem – IRONIC a VERDERAME nebo metalické efekty skupiny METALO_FUSO, které rozšiřují možnosti zdobení interiérů o svůdné světelné hry střídají se s hmatovými efekty.

Systém Wall2Floor umožňuje řešit nejen designové, ale také funkční úlohu pro moderní prostory jako jsou vysoká mechanická odolnost proti otěru, propustnost vody a udržitelnost.

Zároveň hlavním trendem zůstává péče o ekologii a životní prostředí moderního bydlení a aplikace nových moderních ekologických technologií při výrobě materiálů. Neustálé hledání nových možností představuje závazek společnosti NOVACOLOR k udržitelnosti životního prostředí.

Naše

Zásady

Moderní

Děláme design

Pro většinu lidí, poprvé to s tématem opravy vlastního bydlení nebo komerčního prostoru, vzniká potřeba více široké a spolehlivých informací o různých věcech, počínaje nejjednodušší výběr materiálu, poradenství o technologických otázkách a konče velmi důležitou otázkou:“ A kolik to všechno stojí?»

Pokud máte podobné otázky, neváhejte nás kontaktovat. Budeme Vás kontaktovat a budeme se snažit najít optimální řešení Vašeho problému

Vážení zákazníci, pro vaše pohodlí vás laskavě prosíme abyste si návštěvu salonu domlouvali předem buď telefonicky nebo e-mailem.
Děkujeme a těšíme se na vás!

Kontakt

Showroom

Jeseniova 2853/22, Praha 3
Žižkov, PSČ 130 00

Kontaktujte nás

+420 774 771 779
novacolor@novacolordesign.cz

Jsme tu

abychom vám pomohli!